İlginiz İçin Teşekkür Ederiz esARTI Mobilya Hoş Geldiniz

Esartı Mobilya Misyonu

You are here :
mobilya alacaklara tavsiyeler

Esartı Mobilya Misyonu

Faaliyet alanımızda üretimden, pazarlama ve dağıtım ağına kadar çalışma koşullarını sağlayarak; Müşteri memnuniyetine ulaşmak. Hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır, bu hedefleri gerçekleştirebilmek adına Arz / Talep ilişkisine dayalı Ar-Ge çalışmalarıyla ürün çeşitlendirmesinde ve mobilya alacaklara tavsiyeler verebilmek adına teknolojiye dayalı yenilikler getireceğiz. Bu yenilikleri lütfen sosyal medya kullanımı ya da sadece e-ticaret platformu olarak görmeyiniz. Sosyal medya kullanımı ve e-ticaret platformları kurup onları yönetecek departman kurulumlarını yapmak son derece olağan bir hal almış bulunmaktadır. Bizler görev edindiği alanlar tamamen teknolojiye dayalı olarak kullanıcı etkileşimli yeniliklerden olacaktır. Dilerseniz gelin bu yenilikleri küçük alt başlıklar çatısı altında sizlere tek tek açıklayalım. 

Mobilya Alacaklara Tavsiyeler ve İşimize Olan Tutkumuz

Eski çağlarda yapılması istenen bir işin ya da alanın ilerlemesi için ustaların kaliteli olması gerekmekteydi. Daha sonra ise bu ustaların kaliteli birer çırak yetiştirmesi gerekiyordu. Ustası kaliteli olan bir çırak işine hile karıştırmadan, müşterisine saygı göstererek sadece üretimine odaklanmaktaydı. Bahsettiğimiz bu durumun tersi olduğunda yetişen çırakta tam olarak olumsuz üretim yapmaya işinin içerisine sık sık hile karıştırmaya çalışan fikirlerinin yeniden şekillendirilmesi çok zor olan bir yetişkin birey halinde iş hayatına devam etmekteydi. Fakat zaman ilerledi ve çağımız çok farklı bir hale büründü. Onlarca zaanat gerektiren alan yok oldu eski jenerasyonun hiç anlamadığı birbirinden farklı ve karmaşık yeni sektörler oluşmaya başladı. Bizler de firma olarak nesnelerin interneti konusuna merak salmış durumdayız. Nesnelerin interneti sayesinde mobilya alacaklara tavsiyeler verebilmek ve aslında alanımızın e-ticaret kısmında en zorlanılan bir konusu olan “Göremeden, dokunamadan ürün almanın dezavantajları” gibi olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. 

VR Projesi Nedir? Bu Proje İle Neyi Amaçlıyorsunuz?

VR denilen teknoloji kişilerin başlarına kafa bandı adı verilen yardımcı sayesinde takarak göz bölgesine gelen cihazdan gelen görüntüleri hem çok yakından hemde üç boyutlu olarak gördüğü için ciddi anlamda etkilendiği hatta izlenilen videodan dolayı yere düştüğü ya da düşmemek için dışarıdan izleyenleri güldürebilecek hareketler sergilenebilen bir yeni nesil teknolojisidir. Bizde esARTI Mobilya olarak vr teknolojisini kullanarak VR sahibi olan kullanıcılarımızın evlerinden çıkmadan mobilyalarımızı görebilmelerine neden olan sistemler gilştirmekteyiz. Çok yakın bir süre sonra bu sistemle sizlerin karşısına çıkacağız.

Peki Mobil App Projeniz Bizlere Ne Tür Bir Yarar Sağlayacak?

Biliyorsunuz ki mobilya almak istediğinizde en büyük problemlerinden bir tanesi görüp dokunamamak bir diğeri ise evinizin içerisinde nasıl görüneceğini bilmemek. Bu mobil app sayesinde sizler bizim ürettiğimiz özel üretim mobilyaları kameranızı açarak evinizin içinde konumlandırılmasını istediğiniz bölgeye kamerayı çevirerek görebileceksiniz. Mobil App ile ilgili daha fazla detay vermek istemiyoruz. Malum teknoloji çağındayız çağımız hız gerektiriyor.

Son Olarak 360 Video Sanal Tur Projeniz Nedir?

Aslında bu konuyu da detaylı olarak anlatmaya gerek duymuyoruz. Bu fikrimiz hali hazırda onlarca sektörde kullanılan bir proje. Fakat bu projeyi yapmak istediğimizin amacı tamamen VR adı verilen cihazlara sahip olmayan müşterilerimizin o görüntüye benzer görüntüler ile girmiş olduğu cihaz sayesinde sanal mağazamızı gezebilme fikridir.

Bu ve bunun gibi sizlerle paylaşamadığımız onlarca fikrimiz sadece mobilya alacaklara tavsiyeler adı altında neler yaparız düşüncesi ile ortaya çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. İsterseniz şimdi buradan Retro Yemek Odası Takımı tasarımımıza göz atın ve sanal tur, vr, mobil uygulamaları kullanıma açtığımızda neler hissedebileceğinizi önceden tahmin etmeye çalışın. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz esen kalın.

Bir cevap yazın