İlginiz İçin Teşekkür Ederiz esARTI Mobilya Hoş Geldiniz

Hakkımızda

You are here :

esARTI Mobilya Kimdir?

esARTI Mobilya’nın Kişisel Gelişimi, Tarihi ve Yaptıkları

1983 yılında Eskişehir de küçük bir atölyede başlayan üretim serüvenimiz 2018 yılı itibari ile katlanarak sektördeki yerini almaya devam etmektedir.

 

 Sektörün Türkiye pazarında oluşan gelişmeleri eskişehir mobilya üreticilerinin de görebilmesi adına yakından takip eden firmamız 2018 yılında vizyonunu daha da genişleterek Eskişehir organize sanayi bölgesinde bulunan 20.000 m2’lik yeni üretim tesislerinde 100 e yakın çalışanı ile devam etmektedir. Tüketici odaklı yaklaşımı ile modernlik ve kaliteden ödün vermeden üretilen mobilyalarımız ile standartlarımızı sürekli olarak yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte hem mobilya üretiminde hemde mobilya aksesuar sektöründeki yeniliklerin yakından takipçisi olmaktan gurur duymaktayız. 

Tam Olarak Esartı Mobilya

Ne Yapıyoruz ?

Ülkemizin önde gelen üretici ve ticari firmaları ile birlikte çalışarak 3 kıtada 30 ‘a yakın ülkeye esARTI Mobilya markasını ulaştırmaktayız Ülkemizin ve esARTI Mobilya markasının her geçen gün daha çok duyulmasını hedefleyen firmamız 2019 yılı başlangıcı itibari ile dijital dünyaya dair ilk adımları atarak dijitalleşmek için yapılmış olan planlarının ilk nüshasını eline almıştır.

Hedeflerimiz Nedir?

Dijital dünyanın gerekliliklerini, yapılması ya da yapılmaması gereken neredeyse her konu hakkında fikir sahibi olmamız, donanımlı dijital pazarlama ve AR-GE departmanlarımız sayesinde mobilya sektörüne yenilikler getirmeyi hedeflemekteyiz.

Projelerimiz

Hedeflerimiz arasında 2020 yılı içerisinde Ekim ayında oluşacak olan sanal fuara katılma ve potansiyel müşterilerimizle karşı karşıya gelme konusunu, sanal gözlük VR adı verilen teknoloji sayesinde saygı değer müşterilerimizin showroomlara gelmeden evlerinden üç boyutlu olarak ofisimizi ziyaret edebilmelerini, 360 video ile üretim atölyelerimizi görebilmelerini, mobil appler sayesinde evlerinden çıkmadan özel tasarım modellerimizin yaşam alanlarında nasıl durduklarını görebilecekleri görüntü işleme teknolojilerini ve daha sayamadığımız onlarca teknolojiyi kullanmalarına neden olacağız. Neden olmak istediğimiz bu teknolojiyi önce Türkiye de sonrada eskişehir mobilya sektörüne duyurarak altın harflerle markamızı zihinlerimize kazımaya çalışacağız. Teknolojinin sadece belirli sektörlerde değil hayatımızın her anında olumlu yada olumsuz olsa dahi bulunması gerektiğini hep birlikte geliştirmeyi hedeflediğimiz projelerimizle göreceğiz.

Ne İstiyoruz?

Uzun yılların verdiği mobilya sektörü hakkında olan bilgilerimizle gençlerin teknoloji adı verdikleri hayatımızın her anını kolaylaştıran alanı birleştirerek hem eskişehir mobilya sektörünü hem de Türkiye üzerinde üretim yapan ve satış gerçekleştiren markalara öncü olmayı istemekteyiz. Geçtiğimiz otuz yıllık serüvenimizde nasıl yanımızda olduysanız sizlerden ricamız gelişen teknoloji çağında da aynı hız, heves ve heyecanla yürürken yanımızda olmanız olacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak adına bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir güncel çağın getirdiği ve bizimde uygulamaya çalıştığımız bizden haberleri okuma adına haberler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Değerlerimiz

Kalite 90%
Uygun Fiyat 84%
Özgün ve Eşsiz Tasarım 75%
Müşteri Memnuniyeti 85%