İlginiz İçin Teşekkür Ederiz esARTI Mobilya Hoş Geldiniz

Shop Details

You are here :

Bella Yatak Odası (İnci)

 • ÖZEL CNC KESİM YÜZEYLER
 • YÜZEYLERDE ÖZEL PROFİLLER
 • ÖZEL TASARIM DÖKÜM APLİKLER
 • GARDROP KAPAĞINDA CNC KESİM AYNA
 • GARDROP DİĞER KAPAĞINDA MERMER DESEN VE PROFİL
 • FRENLİ ( YAVAŞLATICILI ) GARDROP SÜRGÜ KAPAK SİSTEMİ
 • ÖZEL TASARIM HEM KAPAKLI HEM ÇEKMECELİ ŞİFONYER
 • ŞİFONYERDE ÖZEL TASARIM PROFİL, KULP VE AYAKLAR
 • ŞİFONYERDE MERMER DESEN ÜST TABLA
 • DÖKÜMLÜ, AYNALI, PRFİLLİ PANOLU KOMODİNLER
 • KOMODİNDE MERMER DESEN ÜST TABLA
 • ÖZEL TASARIM KULP VE AYAKLAR
 • KAPİTONE DÖŞEMELİ KARYOLA
 • OBSİYONEL BAZA SEÇENEĞİ

Açıklama

Bella Yatak Odası (İnci)

Farklı renk sahibi oluşuyla insanları kendisine hayran bırakan bir model Bella Yatak Odası (İnci) ile karşınızdayız. Mobilyalar üzerinde siyah beyaz ve renklerinden sıkılan, çok fazla renk karmaşası olmasa da bir farklılık isteyen siz değerli müşterilerimiz için Bella yatak odası takımını üretiş bulunmaktayız. Kendine has tasarımı sayesinde isterseniz avangart deyin isterseniz yeni nesil model deyin bizler için bir fark oluşturmayacaktır. Bella grubunun Ar-ge işlemleri sırasında hem gösterişi seven hem de sakin gruplarda dinlenmekten keyif alan kullanıcılarımızı düşündük. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı bu tarz fazla şaşaası olamayan fakat bakıldığı zaman kendisini göstermekten alı koymayan bir ürün ortaya çıkarttık. Baza başlığı ve yatak yanı olarak tabir ettiğimiz kısımlarda bulunan farklı renk skalası ve detayları sizleri memnun etmeye yetecek seviyededir.

Bella Yatak Odası (İnci) Kalitesi

Uzun yıllardır yoğun bir ihracat çalışması yapmaktayız. Ürünlerimizi bir Türk markası olarak onlarca farklı ülkeye göndermekteyiz. Bizlerin üretmiş olduğu bu ürünleri onlarca ülke de müşterimiz Türk markası olarak kullanmakta ve bizleri gururlandırmaktadır. Genel olarak bakıldığın da ürünlerimizin hepsi ciddi anlamda kaliteli bir haldedir. Bu kadar ciddi anlamda kaliteye önem vermemizin sebebi tam olarak ihracat diyebiliriz. İhracat aşamasında firmaların yapması gereken ya da gerçekleştirmesi gereken onlarca aşama bulunmaktadır. Bu aşamaların zorluğu yeterince fazla olduğundan ihracat yapan firmalar ürünlerinin geri dönmesini istemediği için sektörde bulunan diğer firmalardan daha kaliteli ürün üretmeye başlarlar. Bizler de bu ihracat serüvenini çok uzun yıllardır yaşadığımız için ülke içerisinde ürettiğimiz ürünlerin kalitesini de aynı seviyeye çekmiş bulunmaktayız.

Geçmişte ufak tefek tarafımızca ya da müşteri kaynakları sorunlar yaşanmış olsa da gün sonun da memnun olmayan hiç bir müşterimiz bulunmamaktadır. Yıllardır üretimini yaptığımız onlarca model ve bella yatak odası (inci) halen üretilmeye ve satışını yaptığımız müşterilerimiz tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra ürünün satışını gerçekleştirmeden önce ve sonra da yine sizleri memnun etmek adına onlarca hizmet vermekteyiz. Öncelikle Türkiye içi satışlarımız da tüm müşterilerimizi fabrika satış mağazamıza davet etmekteyiz. Tanışıp ikramlarımızı gerçekleştirdikten sonra ürünlerimizin teşhirlerini göstermeye götürmekteyiz. Bu ara da ürünlerimiz arasında teşhir olarak gösterime çıkan hiç bir ürünün satışını yapmamaktayız. Ürünlerimizi inceleyen müşterilerimizin hepsi kalitemiz için bizi tebrik etmektedirler. Bu süreç atlatıldıktan sonra yine mükemmel bir güler yüz ile müşterilerimizle anlaşma yapılır ve planlanan tarihte ürün teslim edilir.

Kullanıcı Hatası

Ürünleri kullanırken isteyerek ya da istemeyerek herhangi bir zarar verebilirsiniz. Bu zararı gerek siz gerekse misafirleriniz verse de hata sizlere ait bir hata olmuş oluyor. Hatta sektör üzerinde çoğu firma garanti kapsamına girmesini istemediği için sorunu sizlerde bularak hizmet vermeyi reddetmektedir. Kullanım süresi içinde sizin tarafınızda bir sorun oluşursa ne oluyor? Dilerseniz gelin bu konuyu kısa ve öz bir şekil de açıklayalım. Bahsedilen olumsuz durumlardan herhangi biri yaşandığında üretici firma olan biz yetkili teknik servis olarak bizler ile muhatap oluyorsunuz. Özetle bizleri aramanız yeterlidir. Çalışanlarımız ile yapacak olduğumuz planlama işlemini bitirdikten sonra sizlere ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaret bizlerin planlamasına ve sizlerin müsaitlik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere ziyaret gerçekleştiren ekibimiz basit bir çalışma yaparak ürünün hasar değerini hesaplıyorlar. Aynı zaman da bu ürün tarafımızdan tamir edilecekse işleme başlamadan önce sizlere ortalama çıkacak ücreti bildiriyorlar. Bu sayede ürünün arkasında duran bir firmanın ürününü kullanmaya devam ediyorsunuz.

Bella Yatak Odası (İnci) Garanti Süresi Nedir?

Ücretini ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu kullanım ömrü kullanılan malzemeden tutunda yapılan işçiliğe kadar farklılık gösterebilmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde ürünlerimizin güçlü ve kaliteli olması için seçtiğimiz malzemeler kadar yaptığımız işçilik de çok dikkatle takip edilmektedir. Bahsetmiş olduğumuz tüm detayların sayesinde ortaya Bella Yatak Odası (İnci) için 2 yıl garanti süresini gönül rahatlığıyla verebilmekteyiz. Siz değerli kullanıcılarımız tarafınızdan herhangi bir sebepten dolayı kasıtlı ya da ön göremediğiniz bir durumdan dolayı kaynaklanan hata olmadığı sürece ürünümüzün arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teslimat Süreci

Mobilyalar özellikle yatak odası takımı gibi ağır parçaları olan gruplarda bir fiziksel alan kapladığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu fiziksel alan internet üzerinde gördüğünüz basit ya da küçük ürünlerin kargolanmasına ne yazık ki benzememektedir. Bizler esartı mobilya olarak Türkiye’nin bütün illerine teslimat yapmaktayız fakat Eskişehir içi teslimatlarımız tamamen ücretsiz ve kurulum dahil olmaktadır. Eskişehir şehrinin yakın komşuları dışında kalan illerimiz için fiyatlandırma politikamız bir miktar farklı işlemektedir. Herhangi bir ürünümüzün rengi, modeli, şıklığı ya da gösterişli oluşu sizlerin ilgisini çektiyse ve satın almak isterseniz fakat şehir dışındaysanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Belirli kategoride ürün gruplarımız olduğu için aynı zaman da sürekli ihracat yaptığımız için yoğun bir stok tutma işlemi yapmamaktayız. Bu  ve bunun gibi nedenlerden dolayı iş akış planlamamıza, üretim planlamamıza siparişinizi alırken dikkat etmekteyiz. Sıfırdan üretim yapılması için firmamızın belirlediği süre minimum 15 gün olarak belirlenmiştir.

Bize Ulaşmak İsterseniz

Fabrika Satış Mağaza Adresimiz : Organize Sanayi Bölgesi 15. Cadde No:10, Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye

Fabrika Telefonu : +90 222 315 14 70 / +90 222 315 14 71

GSM : +90 549 765 62 62

Yol Tarifi : Organize sanayi bölgesi 10. cadde kavşağına geldiğiniz de Arıkan Kriko ve Kıraç elektrik fabrikalarını karşı karşı olduğunu göreceksiniz. O kavşağa geldiğiniz de yönünüz Arıkan Kriko fabrikasının önünden hemen yanında olan Eti Sarp Tır parkına doğru dönmüş olması gerekmektedir. Eğer yönünü Sarp Tır parkına döndüyse hemen karşısında kaldığımızdan dolayı bizleri de görmüş olacaksınız. Esartı Mobilya tabelasını fabrikamızın üstünde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

BU MÜKEMMEL KALİTEDE VE ERGONOMİ DE OLAN YATAK ODASI TAKIMIMIZIN FARKLI BİR RENGİ OLAN Bella Yatak Odası (Siyah) İSMİNİ VERDİĞİMİ DİĞER HAİLİNİ GÖRMEK, İNCELEMEK İSTERSENİZ ÜRÜN İSMİNİN ÜZERİNE TIKLAYARAK HIZLI BİR GEÇİŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Bella Yatak Odası (İnci)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir