İlginiz İçin Teşekkür Ederiz esARTI Mobilya Hoş Geldiniz

Shop Details

You are here :

Palermo Tv Ünitesi (Beyaz)

  • YÜZEYLER MDF CEVİZ KAPLAMA
  • ÖZEL KALIP CEVİZ ÜST KAVİSLER
  • GÜRGEN AHŞAP AYAKLAR
  • CNC GÖMME TASARIM KULP
  • CNC KANALLARDA ÖZEL YÜZEY BOYASI
  • FREN SİSTEMLİ ÇEKMECE RAYLARI
  • KAVİSLİ ÜST RAFLAR

Açıklama

Palermo Tv Ünitesi (Beyaz)

Kendini bakıldığında ön plana koyan mükemmel ergonomiye sahip mobilya Palermo Tv Ünitesi (Beyaz) huzurlarınızda. Genel olarak bakıldığın da çoğu yatak odasında gösteriş çok fazla yapılmamaktadır. Fakat Wella yatak odası grubumuzun siyah modeli hem görenleri hem de sizleri sürekli olarak mutlu edecek diyebiliriz. Çoğu müşterimizin grup üzerinde ilk göze çarpan özelliği çok uygun fiyata sahip olmaktadır. Şimdiye kadar yapılmış diğer firmalardaki satışların çoğu son kullanıcı olan sizleri sık sık kırmış ya da şaşırtmıştır.  Bizler görseller gördüğünüz özellikle fabrika satış mağazamıza geldiğinizde gördüğünüz ürünün aynısını üretebiliyoruz. Yıllardır yaşadığınız sorunları biliyor ve bunları yapmamak için çok titiz bir ticaret yapıyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda yoğun bir dış ticaret ağımız oluştu sık sık ihracat yapan bir firma olduğumuz için firmamız üzerinde kalite ciddi anlamda dikkat edilmesi gereken bir hale geldi. Yurt dışına onlarca aşamadan geçirerek göndermiş olduğumuz ürün ya da ürün grupları herhangi bir nedenden dolayı geri gelmemeliydi. Bu düşünce bizleri uzun yıllar boyunca aşırı kaliteli ürün üretme isteğine yönlendirdi.

Bu sayede müşteri memnuniyetimiz her zaman olduğu gibi güncel dönemde de hat safhadadır. Yıllar önce bizlerden mobilya almış olan çoğu müşterimiz halen bizlerin üretmiş olduğu ürünleri kullanmakta olup herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamamaktadırlar.

Verdiğimiz hizmetler, satış sonrası sizleri memnun ve mutlu edebilmek adına geliştirilmiştir. Satış yaptıktan sonra da sizlerin yanında olmayı kendimize bir görev olarak bilmekteyiz. Ürünlerinizi ücretsiz bir şekil de nakliye ediyoruz. Şirket personellerimiz evinize ürününüzü getirerek kurulum/montaj hizmeti gibi onlarca hizmeti ücretsiz olarak vermektedirler. Bu sayede sizler Palermo Tv Ünitesi (Beyaz) ürününe sahip olmuş oluyorsunuz. Çalışanlarımız son derce profesyoneldir. Sektör içerisinde belirli bir yıl tecrübesi olan personellerimiz sizlere hizmet etmesi için seçilerek gönderilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin kalitesine güvendiğimiz için bütün ürünlerimiz de garanti süresi 2 yıldır.

Kullanıcı Hatası

Ürünleri kullanırken isteyerek ya da istemeyerek herhangi bir zarar verebilirsiniz. Bu zararı gerek siz gerekse misafirleriniz verse de hata sizlere ait bir hata olmuş oluyor. Hatta sektör üzerinde çoğu firma garanti kapsamına girmesini istemediği için sorunu sizlerde bularak hizmet vermeyi reddetmektedir. Kullanım süresi içinde sizin tarafınızda bir sorun oluşursa ne oluyor? Dilerseniz gelin bu konuyu kısa ve öz bir şekil de açıklayalım. Bahsedilen olumsuz durumlardan herhangi biri yaşandığında üretici firma olan biz yetkili teknik servis olarak bizler ile muhatap oluyorsunuz. Özetle bizleri aramanız yeterlidir. Çalışanlarımız ile yapacak olduğumuz planlama işlemini bitirdikten sonra sizlere ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaret bizlerin planlamasına ve sizlerin müsaitlik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere ziyaret gerçekleştiren ekibimiz basit bir çalışma yaparak ürünün hasar değerini hesaplıyorlar. Aynı zaman da bu ürün tarafımızdan tamir edilecekse işleme başlamadan önce sizlere ortalama çıkacak ücreti bildiriyorlar. Bu sayede ürünün arkasında duran bir firmanın ürününü kullanmaya devam ediyorsunuz.

Palermo Tv Ünitesi (Beyaz) Garanti Süresi Nedir?

Ücretini ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu kullanım ömrü kullanılan malzemeden tutunda yapılan işçiliğe kadar farklılık gösterebilmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde ürünlerimizin güçlü ve kaliteli olması için seçtiğimiz malzemeler kadar yaptığımız işçilik de çok dikkatle takip edilmektedir. Bahsetmiş olduğumuz tüm detayların sayesinde ortaya Palermo Tv Ünitesi (Beyaz) için 2 yıl garanti süresini gönül rahatlığıyla verebilmekteyiz. Siz değerli kullanıcılarımız tarafınızdan herhangi bir sebepten dolayı kasıtlı ya da ön göremediğiniz bir durumdan dolayı kaynaklanan hata olmadığı sürece ürünümüzün arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teslimat Süreci

Mobilyalar özellikle yatak odası takımı gibi ağır parçaları olan gruplarda bir fiziksel alan kapladığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu fiziksel alan internet üzerinde gördüğünüz basit ya da küçük ürünlerin kargolanmasına ne yazık ki benzememektedir. Bizler esartı mobilya olarak Türkiye’nin bütün illerine teslimat yapmaktayız fakat Eskişehir içi teslimatlarımız tamamen ücretsiz ve kurulum dahil olmaktadır. Eskişehir şehrinin yakın komşuları dışında kalan illerimiz için fiyatlandırma politikamız bir miktar farklı işlemektedir. Herhangi bir ürünümüzün rengi, modeli, şıklığı ya da gösterişli oluşu sizlerin ilgisini çektiyse ve satın almak isterseniz fakat şehir dışındaysanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Belirli kategoride ürün gruplarımız olduğu için aynı zaman da sürekli ihracat yaptığımız için yoğun bir stok tutma işlemi yapmamaktayız. Bu  ve bunun gibi nedenlerden dolayı iş akış planlamamıza, üretim planlamamıza siparişinizi alırken dikkat etmekteyiz. Sıfırdan üretim yapılması için firmamızın belirlediği süre minimum 15 gün olarak belirlenmiştir.

Bize Ulaşmak İsterseniz

Fabrika Satış Mağaza Adresimiz : Organize Sanayi Bölgesi 15. Cadde No:10, Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye

Fabrika Telefonu : +90 222 315 14 70 / +90 222 315 14 71

GSM : +90 549 765 62 62

Yol Tarifi : Organize sanayi bölgesi 10. cadde kavşağına geldiğiniz de Arıkan Kriko ve Kıraç elektrik fabrikalarını karşı karşı olduğunu göreceksiniz. O kavşağa geldiğiniz de yönünüz Arıkan Kriko fabrikasının önünden hemen yanında olan Eti Sarp Tır parkına doğru dönmüş olması gerekmektedir. Eğer yönünü Sarp Tır parkına döndüyse hemen karşısında kaldığımızdan dolayı bizleri de görmüş olacaksınız. Esartı Mobilya tabelasını fabrikamızın üstünde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Palermo Tv Ünitesi (Beyaz)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir