İlginiz İçin Teşekkür Ederiz esARTI Mobilya Hoş Geldiniz

Shop Details

You are here :

Wella Yatak Odası (İnci)

 • ÖZEL CNC KESİM YÜZEYLER
 • YÜZEYLERDE KANAL İŞÇİLİĞİ
 • KANALLARDA KISMİ BOYAMA
 • ÖZEL TASARIM DÖKÜM APLİKLER
 • GARDROP KAPAĞINDA CNC KESİM AYNA
 • FRENLİ ( YAVAŞLATICILI ) GARDROP SÜRGÜ KAPAK SİSTEMİ
 • ÖZEL TASARIM HEM KAPAKLI HEM ÇEKMECELİ ŞİFONYER
 • ŞİFONYERDE ÖZEL TASARIM PROFİL, KULP VE AYAKLAR
 • DÖKÜMLÜ, KANAL AYNALI, PANOLU KOMODİNLER
 • ÖZEL TASARIM KULP VE AYAKLAR
 • KAPİTONE DÖŞEMELİ KARYOLA
 • OBSİYONEL BAZA SEÇENEĞİ

Açıklama

Wella Yatak Odası (İnci)

Görüntü olarak güzel olan ama rahatlık ve kalite sunmayan onlarca mobilya Wella Yatak Odası (İnci) ile yarışır durumda. Özellikle uygun fiyat adı altında satışı yapılan çoğu mobilya grubu son kullanıcı olan sizleri sık sık üzmekte ve motivasyon kaybı yaşatmaktadır. Bizler yoğun olarak ihracat yapan bir firma olduğumuz için bizde kalite alışkanlık. Gönderdiğimiz ürün grupları bozulup geri gelmesin düşüncesi ile yıllarca aşırı kaliteye alışmış durumdayız. Bu sayede satışını yaptığımız hiç bir kullanıcı grubundan şimdiye kadar şikayet almadık dersek yanılmış olmayız. Sizler bize güvenmeye devam ettiğiniz sürece bizler yeni ürünlerimizi daha kaliteli bir şekil de üretmeye devam edeceğiz.

Verdiğimiz hizmetler sektör üzerinde sık sık duyduğunuz fakat bir türlü alamadığınız hizmetler ile güçlendirilmiştir. Ücretsiz nakliye, kendi personellerimizin yapmış olduğu kurulum/monntaj hizmeti gibi onlarca hizmet dahil Wella Yatak Odası (İnci) fiyatı mükemmel derece de uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekiplerimiz tamamen profesyoneldir. Sektör içerisinde minimum 4 yıl tecrübesi olmayan personellerimiz sizlere hizmet etmesi için gönderilmemektedir. Satın alma işlemi sırasında bizlere sunmuş olduğunuz bilgilerinizin tamamen saklı kalacağı gibi ürünleriniz de mükemmel bir şekil de korunmaktadır. Tüm ürünlerimiz de garanti süremiz 2 yıldır.

İstemeden Ürüne Zarar Verirseniz

Bu süreç içerisinde eğer siz istemeden bir sorun çıkartırsanız ne oluyor? Çocuğunuz ya da misafirlerinizden kaynaklı olarak ürün bozulup, kırılırsa yine yetkili teknik servis biz olduğumuz için bizleri arıyorsunuz. Ekibimiz ile planlama işlemini yaptıktan sonra sizlere en kısa sürede ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bir ekspertiz çalışması yaptıktan sonra çıkacak ortalama masrafı sizlere aktarıyor ve onayınızı aldıktan sonra tamir tadilat işlemlerine başlıyoruz. Esartı Mobilya sizleri tüm avantajları ve hizmet koşullarını iyileştirerek yine siz değerli müşterilerinin memnuniyetini temsil etmeye devam etmektedir.

Wella Yatak Odası (İnci) Garanti Süresi Ne Kadar?

Satın aldığımız neredeyse tüm ürünlerin bir kullanım ömrü vardır. Sebebi ise kullanılan bütün ürünlerin beşeri dediğimiz insan elinden geçmiş olmasıdır. Bizler kullandığımız malzemeleri kaliteli hale getirerek güçlü mobilyalar üretmeye tabi ki tüm gücümüzle gayret ediyoruz fakat bazen müşterilerimiz tarafından istenmeyen sorunlar yaşanabiliyor. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı bizler Wella Yatak Odası (İnci) için garanti süresini tam olarak 2 yıl üzerinden hesaplamaktayız. Sizin tarafınızdan kasıtlı ya da istemsizce oluşan bir hata olmadığı sürece ürünümüzün arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tabi ki sizin hatalarınız olsa da elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız.

Teslimat Süreci Wella Yatak Odası (İnci) İçin Nasıl İşleyecek?

Türkiye’nin tüm illerine teslimat yapmaktayız fakat Eskişehir içi teslimatlarımız belirlediğimiz gün içerisinde tamamen ücretsiz olmaktadır. Eskişehir ve çok yakın komşuları dışında kalan illerimiz için farklı fiyatlandırma politikalarımız bulunmaktadır. Eğer ürünümüzü sevdiyseniz ve satın almak isterseniz aynı zaman da şehir dışındaysanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Ürünlerimiz stok altında bekletilmez. Bu nedenle iş yoğunluğumuza, üretim planlamamıza ve sıfırdan üretim yapılması için gereken minimum süre 15 gündür. Sizler bizi arayarak sipariş verdiğiniz de detaylı olarak görüşüp bilgi verecek olsak da minimum 15 gün beklemeniz gerekeceğini lütfen unutmayınız.

Bize Ulaşmak İsterseniz

Fabrika Satış Mağaza Adresimiz : Organize Sanayi Bölgesi 15. Cadde No:10, Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye

Fabrika Telefonu : +90 222 315 14 70 / +90 222 315 14 71

GSM : +90 549 765 62 62

Yol Tarifi : Organize sanayi bölgesi 10. cadde kavşağına geldiğiniz de Arıkan Kriko ve Kıraç elektrik fabrikalarını karşı karşı olduğunu göreceksiniz. O kavşağa geldiğiniz de yönünüz Arıkan Kriko fabrikasının önünden hemen yanında olan Eti Sarp Tır parkına doğru dönmüş olması gerekmektedir. Eğer yönünü Sarp Tır parkına döndüyse hemen karşısında kaldığımızdan dolayı bizleri de görmüş olacaksınız. Esartı Mobilya tabelasını fabrikamızın üstünde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu mükemmel kalitede ve ergonomi de olan yatak odası takımımızın farklı bir rengi olan Wella Yatak Odası (Siyah) ismini verdiğimi diğer hailini görmek, incelemek isterseniz ürün isminin üzerine tıklayarak hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Wella Yatak Odası (İnci)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir